Rejs Costa Smeralda

Costa Smeralda: gwarantowana zabawa dla całej rodziny

Restauracja dedykowana rodzinom, nowy Baby Club i jeszcze bardziej zróżnicowana oferta zajęć dla najmłodszych: to tylko niektóre z nowych atrakcji, które zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą na pokładzie Costa Smeralda, dzięki czemu przeżyją  niesamowite wakacje, ciesząc się niepowtarzalną ofertą Costa.

Morze rozrywki na pokładzie statku

Dzieci i młodzież z pewnością nie będą nudzić się na Costa Smeralda! Zespół animatorów będzie podejmował szereg działań w klubach na pokładzie, w podziale na grupy wiekowe: mini (3-6 lat); maksi (7–11 lat); Teen Junior (12-14 lat) i Teen (15-17 lat). Po raz pierwszy na pokładzie Costa Smeralda powstanie Baby Club, w całości przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Otwarty codziennie od 9:00 do 21:00 Baby Club poświęci część dnia maksymalnie 8 dzieciom (wymagana rezerwacja), gdzie doświadczony zespół animacyjny zajmie się nimi, a ich rodzice będą cieszyć się wszystkim, co statek ma do zaoferowania. Klub dla dzieci do lat 3 będzie również otwarty dla całych rodzin, aby mogli razem wziąć udział w zaplanowanych zabawach. Baby Club może być również wykorzystywany przez rodziców jako żłobek, dzięki obecności wykwalifikowanych niani. Baby Club oraz mini i maxi kluby będą znajdować się w nowej części statku o nazwie Luna Park.

Ale na tym niespodzianki się nie kończą! Wszyscy młodsi goście, w wieku od 3 do 11 lat, będą mogli spędzić wakacje z dwiema bardzo lubianymi przez dzieci postaciami: Świnką Peppą i Pidżamersem. Gwiazdy dwóch słynnych seriali animowanych będą ich specjalnymi towarzyszami na pokładzie!

Nowe atrakcje są przeznaczone nie tylko dla najmłodszych: na Costa Smeralda nawet nastolatki znajdą coś dla siebie, wybierając spośród interesujących warsztatów, podczas których poznają podstawy makijażu, teatru, tańca i muzyki. Dodatkowo czeka na nich interaktywna rozrywka – jak spektakularne występy grupy tanecznej Quantum XXL lub niesamowitych grup akrobatów.

Kolejne dwa wydarzenia organizowane przez zespoły Costa to:

• format „Beato tra le Teens”, w którym młodzi goście podejmują wyzwanie, które kończy się ekskluzywną imprezą przy basenie o północy i smaczną pizza-ucztą;

• „gra cyfrowa”, interaktywna gra, która odbędzie się w teatrze, podczas której uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytania wyświetlane na ekranie za pomocą pilota i tabletu.

Thanks to a qualified entertainment team, children and teenagers will find it impossible to get bored: with diving in the pool, crazy dancing, delicious snacks, exciting tournaments and wonderful parties, fun is guaranteed!

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi animatorów dzieci i młodzież nie będą się nudzić: nurkowanie w basenie, szalone tańce, pyszne przekąski, ekscytujące turnieje i wspaniałe imprezy gwarantują dobrą zabawę!

Zabawa wywołuje głód

Costa Cruises zawsze zwraca szczególną uwagę na dzieci podczas posiłków, które zamienia w ciekawą przygodę. Na Costa Smeralda „wrażenia kulinarne” dla najmłodszych będą jeszcze bardziej wyjątkowe: na statku znajduje się pierwsza restauracja całkowicie poświęcona rodzinom i ich potrzebom, o nazwie „Tutti a Tavola”. Położona na pokładzie 16, tuż obok placu zabaw, restauracja „Tutti a Tavola” zapewni dzieciom i dorosłym okazję do skosztowania swoich ulubionych potraw, podziwiając spektakularny widok na morze, a także możliwość zjedzenia potraw na pokładzie zewnętrznym lub wewnątrz restauracji. Oferowane potrawy będą obejmowały niektóre specjalności oferowane w innych restauracjach na statku, zapewniając wysoką jakość usług dla wszystkich gości. W ciągu dnia restauracja „Tutti a Tavola” będzie również sceną rozrywki dla wszystkich grup wiekowych!

Costa Smeralda – statek idealny dla rodzin

Costa Smeralda to idealny statek dla rodzin! Na każdym pokładzie goście znajdą wszystko, czego potrzebują, aby zapewnić sobie jak najwięcej radości z wakacji:

• niekwestionowaną gwiazdą będzie AcquaPark Smeralda, gdzie goście mogą poczuć dreszczyk emocji podczas zjeżdżania po zjeżdżalni ustawionej na najwyższym pokładzie statku. Dzięki niesamowitym zwrotom i zapierającym dech w piersiach zjazdom dorośli i dzieci mogą sprawdzić swoją odwagę (zawsze będąc całkowicie bezpiecznym);

• goście pokoju gier będą mieli dostęp do najpopularniejszych gier wideo dla nastolatków, dzięki czemu będzie to idealne miejsce na cyfrową rozrywkę;

• w Colosseo, bijącym sercu Costa Smeralda, rodziny będą mogły cieszyć się wszystkimi aspektami życia na pokładzie, dzięki szerokiej ofercie jedzenia i stałej rozrywce – z pokazami, występami i imprezami;

• klub plażowy, który po raz pierwszy pojawia się na pokładzie Costa Smeralda, odtworzy atmosferę prawdziwego „lido”, w którym goście mogą ochłodzić się podczas kąpieli w basenie lub uzupełnić opaleniznę dzięki przezroczystemu dachowi, który pozwala przeniknąć ciepłym promieniom słońca;

• oprócz tego, że jest idealnym miejscem do opalania, Piazza di Spagna będzie również miejscem poświęconym rozrywce na świeżym powietrzu, gdzie odbędą się warsztaty i wiele innych zajęć dla całej rodziny. Obszar zostanie również wyposażony w ogromną ścianę LED z projekcjami wideo, które będą bawić gości przez cały dzień;

• wreszcie powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe, na którym zorganizowane zostaną liczne turnieje piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i tenisa. Niech rozpocznie się wyzwanie!

Wycieczki na Costa Smeralda

Oferta wycieczek dostępnych na statkach Costa została tak przygotowana, aby zaspokoić potrzeby rodzin, które mogą wybrać „Family Tour”. Niezależnie od tego, czy goście i ich dzieci uwielbiają przygodę, czy też wolą odpocząć, każda „Family Tour” ma na celu zapewnić każdemu członkowi rodziny dobrą zabawę!