Gdynia taxi

Taxi wodne – kiedy warto zdecydować się na taką usługę?

Taksówkami poruszamy się po lądzie na co dzień, jednak jak się okazuje, z tego typu usługi możemy skorzystać także na morzu. Taxi wodne Gdynia to oferta skierowana zarówno do turystów, przybywających wypocząć nad Bałtykiem, jak i do mieszkańców miasta, którzy chcieliby nieco urozmaicić swój dzień. Jak skorzystać z usługi taxi wodne Gdynia?

Dla turystów i nie tylko

Taxi wodne Gdynia to oferta skierowana przede wszystkim do turystów, którzy chcieliby w krótkim czasie dostać się z portu w Gdyni do dowolnego portu położonego w Zatoce Gdańskiej. Zamiast przemieszczać się komunikacją miejską, samochodami czy tradycyjnymi taksówkami, można wybrać alternatywne rozwiązanie, jakim jest taxi wodne. Usługa ta stała się bardzo popularna na zachodzie Europy, w Polsce natomiast możemy z niej skorzystać, będąc na wakacjach w Gdyni bądź w Gdańsku. Taxi wodne w Gdyni to doskonała propozycja dla turystów, którzy chcieliby nieco urozmaicić swój pobyt nad polskim morzem bądź marzą o tym, aby poczuć wiatr we włosach i nieco adrenaliny – sama podróż jest całkowicie bezpieczna, lecz powoduje niemałą ekscytację. Z usługi taxi wodnego w Gdyni chętnie korzystają także mieszkańcy, którzy chcą spędzić ciekawie czas, na przykład weekendową porą. Taxi wodne w Gdyni może także stanowić niemała atrakcję dla osób, które przyjeżdżają w odwiedziny do swojej rodziny.

Jak skorzystać z usługi?

Przejazd taksówką wodną możliwy jest od godziny 9 do godziny 20, lecz warto mieć na uwadze, że wypłynięcie z portu może mieć miejsce najpóźniej o godzinie 19. Koszt rejsu ustalany jest indywidualnie, natomiast przy dokonywaniu rezerwacji należy wpłacić zadatek. O kwotę zadatku pomniejszana jest następnie wartość, jaką klient będzie musiał zapłacić. Maksymalna liczba pasażerów wynosi 10 osób, choć oczywiście można wybrać się w podróż także w mniejszym składzie. Taksówkę wodną prowadzi doświadczony sternik, posiadający niezbędne uprawnienia. Jest to niezwykle istotne, gdyż pasażerowie nie muszą się martwić o to, kto przewiezie ich do wybranego punktu. Pod tym względem taksówki wodne działają jak naziemne – wynajmuje się je razem z kierowcą. Podroż taksówką wodną w Gdyni to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników wycieczki, jednak ze względu na duże zainteresowanie usługą, warto wcześniej zarezerwować podróż.