Wyszukiwarka KAYAK do planowania podróży

Jak łatwo zaplanować wymarzoną podróż?

Często to po wybraniu kierunku podróży i kupieniu biletu, przed podróżnymi staje największe wyzwanie – zaplanowanie idealnego pobytu. 

Wyszukiwarki turystyczne i przewodniki

Każde poszukiwanie wskazówek w internecie kończy się długą listą rekomendacji miejsc do odwiedzenia i lokalnych smakołyków do skosztowania – w samym Nowym Jorku znajduje się ponad 26 tys. restauracji i barów, ponad 600 hoteli oraz setki polecanych atrakcji.

Gdy liczba opcji staje się przytłaczająca, najlepiej skorzystać z miejsc polecanych przez zaufaną osobę. Właśnie dlatego wyszukiwarka KAYAK.pl przedstawia Przewodniki KAYAK – nowe narzędzie umożliwiające tworzenie spersonalizowanych planów podróży i dzielenie się nimi z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi. Korzystając z Przewodników KAYAK użytkownicy mogą: zapisywać ulubione miejsca i dodawać notatki w trakcie trwania podróży, planować własne trasy i aktywności z użyciem interaktywnej mapy oraz dzielić się  z najbliższymi wrażeniami z odbytej wyprawy.

Łatwiejsze planowanie podróży

Przewodniki pozwalają spojrzeć na podróże z zupełnie nowej perspektywy. KAYAK przygotował sześć unikalnych tras po Nowym Jorku – najpopularniejszym celu międzykontynentalnych podróży tej jesieni. Oto one:

Przewodnik Chrisa Notha po sztuce i kulturze Nowego Jorku
Wskazówki Hilarii Baldwin na zwiedzanie Nowego Jorku z dziećmi
Spacer po Manhattanie z portalem Betches
Najlepsze miejsca na randkę w Nowym Jorku według Tindera
Najlepsze miejsca na drinka według mistrza robienia koktajli Jake’a Sawabiniego
Przewodnik SubwayCreatures po nowojorskim metrze

„Pragniemy, aby dzielenie się wskazówkami podróżniczymi było bardziej interaktywne i atrakcyjne wizualnie, dlatego stworzyliśmy własne narzędzie: Przewodniki KAYAK” — komentuje Vanessa Kafka, wiceprezes ds. produktów KAYAK. „To zaledwie początek tego, co w niedalekiej przyszłości oferować będą Przewodniki. Podróżnicy będą mogli je filtrować i wyszukiwać w nich konkretne lokalizacje i zagadnienia”.

Nowe narzędzie znaleźć można na KAYAK.pl, gdzie wystarczy zalogować się i przejść do sekcji „Moje Przewodniki“, aby rozpocząć tworzenie własnego przewodnika i móc podzielić się nim z najbliższymi.