shutterstock

Posiadasz zdjęcia z Twoich wypadów i chciałbyś na nich zarobić? Możesz sprzedawać licencję na ich używanie poprzez internet.
Zapytasz ile na tym można zarobić? Zależy to od wielu czynników. Ceny wahają się od 0,25 $ do kilkuset $ za jedną licencję. 25 centowe pobrania zdjęcia są to pobrania w abonamencie. Kupujący płaci z góry kwotę agencji stockowej (platforma sprzedaży zdjęć) i ma prawo codzeinnie pobrać określoną ilość zdjęć do ograniczonego użytku. Jeśli zdjęcie będzie wykorzystane do innych celów niż strona internetowa, np. do druku w książce, na plakacie czy innych większych przedsięwzięciach taka cena wzrasta do kilu, kilkunastu, kilkudziesięciu a nawet stu paru dolarów.
Jeśli jesteś zainteresowany tematem sprzedaży zdjęć to proszę zapisz się do tego banku zdjęć klikająć w baner poniżej:

Jeśli będziesz miał pytania odnośnie rejestracji, sprzedaży czy potrzebował pomocy to napisz do mnie maila podając nicka jaki podałeś podczas rejestracji na Shutterstocku a ja postaram się Ciebie poprowadzić w kierunku jak najlepszych sprzedaży. Ja będę miał % od Twoich zarobków (Ty na tym nie tracisz) i będzi mi zależało, żeby Tobie szło jak najlepiej :)

Skomentuj
warunki użytkowania.
Komentarze
  • Brak komentarzy